Autodata - Paski Rozrządu - edycja 5

paski-rozrzadu-5Najnowsza, piąta już edycja bardzo popularnego katalogu ustawienia pasków rozrządu. Wydanie 2012 rok. Dane do ustawienia i regulacji pasków rozrządu. Informacje które elementy mogły ulec uszkodzeniu i należy sprawdzić po zerwaniu paska rozrządu przy pracującym silniku. Wykaz pojazdów obejmuje wszystkie marki występujące na rynku europejskim.

 

Katalog Paski Zębate zawierają dane o jednym z najważniejszych elementów silnika który ma decydujące znaczenie dla prawidłowego i bezawaryjnego działania. Na warsztacie spoczywa duża odpowiedzialność za  prawidłowy montaż paska rozrządu. Wadliwy montaż lub regulacja powodują znaczne uszkodzenia silnika. Dlatego też należy pamiętać o okresowej kontroli pasków w pojazdach klientów.

Dane i wskazówki w niniejszej książce opracowane zostały na podstawie danych producentów i zaprezentowane w sposób praktyczny. Stosowanie informacji z niniejszego podręcznika powinno z tego względu zostać powierzone przeszkolonym pracownikom samochodowym, posiadającym odpowiednie zdolności i wiedzę.

 

 

Wskazówki w niniejszym podręczniku opisują najbardziej efektywną metodę wymiany paska zębatego. W niektórych przypadkach .do wymiany paska niezbędne są narzędzia specjalne, które

zaleca producent samochodu.

 

Dane do każdego modelu samochodu zawierają następujące dane:

 

Określenie modelu

Rok produkcji. Pojemność skokowa. Kod silnika

Zalecane okresy obsługi

Opis uszkodzenia silnika w przypadku uszkodzenia paska

Czy są wymagane narzędzia specjalne.

Opis montażu i demontażu pasków

Momenty dokręceń

Wymiana elementów składowych

Rysunki z opisem punktów kontrolnych sposobów montażu

Instrukcja wymiana paska zębatego

 

zamow

 

 

Zawartość katalogu można podejrzeć w formacie PDF:

pdfPaski rozrządu       

 

 

 

 

Statystyki

Odsłon : 553933

Ilość osób na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Szukaj